Praktika Buhalterijos skyriuje

Praktika @Refra Finansai / apskaita
  • Dalintis:

Darbo pasiūlymo informacija

  • Job ID 5088
  • Patirtis Be patirtiesMažiau nei 1 metaiMažiau nei 2 metai
  • Išsilavinimas Šiuo metu studijuojuAukštesnysisAukštasis

Darbo aprašymas

Darbų pobūdis:

  • Dokumentų archyvavimas;
  • Reprezentacinių aktų pildymas;
  • Kuro nurašymo dokumentų įforminimas;
  • Kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai:

  • Studijos buhalterijos, apskaitos, finansų, ar ekonomikos srityje, gali būti paskutinių kursų studentas;
  • Atidumas, kruopštumas ir atsakingumas;
  • Noras mokytis, tobulėti bei gilinti savo žinias.

Mes Jums siūlome:

  • Trišalę arba savanoriškos praktikos sutartį;
  • Apmokymus darbo vietoje ir galimybę mokytis bei tobulėti;
  • Vertingą patirtį buhalterijos ir apskaitos srityje;
  • Galimybę įsidarbinti po praktikos;
  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame bei rūpestingame kolektyve;
  • Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Kiti darbai kurie gali Jums patikti