Praktika rinkodaros skyriuje 0,5 etato

Praktika @Refra Marketingas / reklama
  • Dalintis:

Darbo pasiūlymo informacija

  • Job ID 5089
  • Patirtis Be patirtiesMažiau nei 1 metaiMažiau nei 2 metai
  • Išsilavinimas Šiuo metu studijuojuAukštasisAukštesnysis

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

  • Kasdienė pagalba vadovui rinkodaros projektų valdymo klausimais;
  • Turinio rengimas įmonės įvaizdžiu stiprinti (soc. tinkluose, parodose, viešose erdvėse);
  • Socialinių tinklų bei internetinės svetainės administravimas;
  • Pagalba įgyvendinant įvairius išorinius bei vidinius marketingo ir komunikacijos projektus;
  • Naujienlaiškių rengimas ir siuntimas (MailerLite).

Reikalavimai:

  • Studijos rinkodaros, reklamos ar komunikacijos srityje, gali būti paskutinių kursų studentas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Kūrybiškumas, įvairių tekstų, prezentacijų rengimo įgūdžiai;
  • Įgūdžiai dirbant Adobe Photoshop, Lightroom ir Indesign programomis būtų privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • Trišalę arba savanoriškos praktikos sutartį;
  • Apmokymus darbo vietoje ir galimybę mokytis bei tobulėti;
  • Vertingą patirtį rinkodaros ir reklamos srityje;
  • Galimybę įsidarbinti po praktikos;
  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame bei rūpestingame kolektyve;
  • Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Kiti darbai kurie gali Jums patikti